Masz pytanie?

Prestigio MultiPhone 5300 DUO

Produkty|Bestsellery|Wyniki wyszukiwania|Telefony Smartfony

Towar niedostępny
Na zamówienie
masz pytania?
 • Prestigio MultiPhone 5300 DUO
  Prestigio MultiPhone 5300 DUO
 • Prestigio MultiPhone 5300 DUO
  Prestigio MultiPhone 5300 DUO
 • Prestigio MultiPhone 5300 DUO
  Prestigio MultiPhone 5300 DUO
 • Prestigio MultiPhone 5300 DUO
  Prestigio MultiPhone 5300 DUO
 • Prestigio MultiPhone 5300 DUO
  Prestigio MultiPhone 5300 DUO
 • Prestigio MultiPhone 5300 DUO
  Prestigio MultiPhone 5300 DUO

MultiPhone 5300 DUO z aparatem z przodu pozwala na nawiązywanie połączeń wideo to najlepszy sposób na kontaktowanie się z przyjaciółmi. Jest również znakomity do autoportretów.

Fotografowanie w wysokiej jakości umożliwia aparat 8 Mpx z technologią BSI – możesz usiąść i korzystać z rozrywki na ekranie 5,3".

Dzięki możliwości połączenia z szybką siecią Wi-Fi telefon Multiphone 5300 DUO pozwala na stałą łączność ze wszystkim, co ważne w życiu. Znajdź drogę dzięki nawigacji GPS i usługom lokalizacyjnym. Rozmawiaj z przyjaciółmi poprzez przenośne aplikacje społecznościowe. 

Twórz listy odtwarzania w przeciągu chwili. Spędzaj czas, słuchając muzyki, zamiast zastanawiać się nad tym, jak wszystko funkcjonuje. Możesz podkręcać głośność i miksować dźwięki za pomocą graficznego korektora.

 

Procesor Quad Core

Korzystanie z procesora Quad Core to maksymalna wydajność i prędkość bez obciążania akumulatora – możesz jednocześnie uruchamiać wiele aplikacji, surfować po sieci, nie czekając na wczytywanie stron, oraz oglądać filmy na żywo bez przerw. Najnowszy procesor Qualcomm MSM8225Q jest asynchroniczny, co oznacza, że każdy rdzeń jest zasilany niezależnie. Korzystasz zatem z takiej ilości energii, jaka jest aktualnie konieczna.

 

Realistyczny wyświetlacz HD

Realistyczny wyświetlacz HD 5,3" o bardzo dużym zagęszczeniu pikseli umożliwia robienie ostrych zdjęć oraz zapewnia doskonałą jasność. Szeroka gama kolorów zapewnia najszerszy zakres kolorów, możesz zatem oglądać każdy detal w żywych kolorach.

 

Lepsza grafika

Dzięki modułowi przetwarzania obrazu Adreno 203 GPU możesz grać w najbardziej zaawansowane i wizualnie zaskakujące gry 3D oraz szybko i płynnie przeglądać sieć.

 

Ekstremalnie pojemna bateria

Smartofny zużywają duże ilości energii, nawet jeśli ich aktywnie nie używasz. Wszystkie aplikacje w telefonie mogą nadal być uruchomione w tle, obciążając akumulator. Ze smartfonem MultiPhone 5300 DUO z ultradługo działającym akumulatorem 2100 mAh nigdy się nie zatrzymasz. Korzystaj z sieci, oglądaj filmy, słuchaj muzyki i nie zawracaj sobie głowy ładowaniem baterii.

 

Aparat 8 Mpx

Aparat 8 Mpx telefonu MultiPhone 5300 DUO jest idealny do uchwycenia wesołych chwil, upamiętniania specjalnych okazji i katalogowania życia poza biurem. Dzięki lampie błyskowej LED możesz robić zdjęcia przez całą dobę.

 

Bądź na fali

Słuchaj ulubionej muzyki dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi muzycznemu obsługującemu wszystkie popularne formaty, z opcją tworzenia list odtwarzania. Podłącz słuchawki poprzez standardowy port 3,5 mm, pobierz ulubione kolekcje albumów i utworów, a następnie zapisz wszystko na karcie microSD flash (do 32 GB). 

Cechy
Kod_producentaPAP5300DUO
Ekran5"3, 480x854
Procesor1200 MHz, Quad Core
System operacyjnyAndroid 4.1
Kamera8 Mpx
Karta SIMDUAL SIM
Akumulator2100 mAh
KolorBiały, czarny
 • Dodaj link do:
 • facebook.com